Tym razem zdecydowaliśmy się opisać najnowszy produkt, którzy używaliśmy przez ostatni miesiąc. Mowa tu o szczoteczce sonicznej Foreo ISSA Pro Set. Jeżeli nie wiecie czym jest ta rewolucyjna szczoteczka, to zapraszamy na recenzję poniżej. Zanim zajmiemy się recenzją, przedstawiimy wam najbardziej podstawowe informacje, dzięki którym dowiesz się wszystko, co najważniejsze o Foreo ISSA Pro Set. Poniższa recenzja skupi się na przedstawieniu najważniejszych zalet oraz funkcji, w które ta szczoteczka została ulepszona. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktu albo samej recenzji, zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Czym jest Foreo ISSA?

Freo ISSA Pro Set to najnowszy zestaw z urządzeniem, które mieliśmy przyjemność testować. W porównaniu do innych, zwykłych szczoteczek, jest bardzo duża różnica prawie jak niebo i ziemia. Jednakże, co dokładnie ma takiego w sobie, że przyciąga tylu chętnych? Przedstawmy najpierw zalety urządzenia. Następnie porównamy je z tym jak się sprawa ma w rzeczywistości i czy oferowany produkt naprawdę spełnia swoje założenia, czy może był to kolejny marketingowy chwyt i ta wychwalana szczoteczka soniczna nie różni się niczym od produktów oferowanych za 80-90 zł u konkurencji.

Funkcje i zalety Szczoteczki Sonicznej Foreo

Foreo ISSA Pro Set jest to stosunkowo nowy produkt, który przez producentów opisywany jest jako najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do czyszczenia zębów. Co jest w nim takiego, że uznawany jest za najlepszą szczoteczkę do zębów? Jednym z podstawowym powodów jest materiał wykonania. Foreo ISSA to szczoteczka silikonowa, która jest o wiele trwalsza od standardowych konstrukcji. Nie niszczy się po miesiącu, nie trzeba jej wymieniać co miesiąc lub co dwa.

Jak wygląda końcówka silikonowa Szczoteczki Sonicznej ForeoGłówka szczoteczki ISSA wytrzyma nawet do roku! Silikon to materiał higieniczny, który jest również hipoalergiczny, dzięki czemu idealnie się sprawdza jako zamiennik włosia nylonowego, popularnego materiału wykorzystywanego w prawie każdej szczoteczce. Jednakże, to nie wszystko!
Kolejnymi zaletami, o jakich nie zapomina wspomnieć szwedzki producent, to między innymi żywotna bateria. Przy standardowej pracy wystarcza ona na aż pół roku. Innymi słowami, nie trzeba co chwilę ładować szczoteczki do zębów czy martwić się o utratę mocy. Przez 6 miesięcy będzie ona działać bezproblemowo, tworząc ponad 10000 pulsacji na minutę, co jest jednym z najwyższych wyników, jeśli chodzi o szczoteczki soniczne. Warto również wspomnieć o dodatkowych funkcjach, gdzie możemy dopasować sobie nie tylko intensywność pulsacji, ale również upewnić się, że FOREO ISSA zapamięta nasze ustawienia. Do wyboru jest ponad 8 częstotliwości!
Oprócz tych podstawowych opcji, które z pewnością przypadną każdemu zainteresowanemu użytkownikowi do gustu, soniczna szczoteczka, którą dziś recenzujemy, może poszczycić się również dodatkowymi funkcjami, które usprawnią nam korzystanie z urządzenia. Mowa tutaj o specjalnym czasomierzu, który po określonym czasie da nam znać, że czas czyścić kolejną część naszej jamy ustnej. Interesującym dodatkiem jest również funkcja, która po 3 minutach wyłącza naszą szczoteczkę. Jest to specjalne zabezpieczenie, które uniemożliwia naszej szczoteczce rozładowanie przez przypadek.

Nasze doświadczenia z korzystania Foreo ISSA

Biorąc pod uwagę wszystkie ciekawostki wyżej wspomniane, FOREO ISSA to z pewnością urządzenie wysokiej klasy, które zostało przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jak to się jednak ma do rzeczywistości? Jak już wspominaliśmy na początku, sprawdzaliśmy to przez niecały miesiąc i co prawda nie możemy się wypowiedzieć za dużo na temat wytrzymałości główki silikonowej oraz baterii, tak ich trwałość mnie zaskoczyła.

Co prawda, nie jest to bardzo długi okres użytkowania, ale gdy uprzednia szczoteczka już po pierwszym tygodniu nosiła ślady zużycia, tak Foreo ISSA Pro Set wygląda jak nowa i nie ma praktycznie żadnej różnicy w wyglądzie oraz w działaniu. Rokuje to bardzo dobrze na przyszłość i sprawia, że może człowiek uwierzyć szwedzkim producentów.
Jednakże, oprócz tych dwóch aspektów, o których szczerze mówiąc nie jestem w stanie więcej powiedzieć, chciałbym wspomnieć o innych elementach, które zdążyliśmy sprawdzić i przetestować „w boju”. Otóż jak zostało wspomniane powyżej, podstawową różnicą w budowie szczoteczki FOREO ISSA od innych, jest końcówka silikonowa. Jest to alternatywa dla zwykłego, wszechobecnego włosia nylonowego. Pomimo wielu zapewnień, że silikon jest o wiele efektywniejszy i bardziej higieniczny od nylonu, musieliśmy przetestować to na własnej skórze. Wiedzialiśmy, że zdziwienie się wynikami tej szczoteczki, ale nie sądziliśmy, że aż tak bardzo. Ma ona w sobie wszystko, co jest potrzebne, aby cieszyć się białym uśmiechem. Możecie wierzyć lub nie, ale po miesiącu szczotkowania zębów szwedzkim produktem została zauważona znaczna poprawa. Poprawa widoczna była nie tylko na zębach, ale w całej jamie ustnej!
Jak sprawują się końcówki ISSA PRoNie zostało wspomniane o tym powyżej, ale ważną zaletą szczoteczki Foreo ISSA Pro Set jest czyszczenie całej jamy ustnej. Co więcej, urządzenie to może bez problemu dostać się do każdego zakamarku w naszej buzi i pozbyć się każdej, nawet najmniejszej drobinki zanieczyszczenia. Możliwe jest to właśnie dzięki technologii sonicznej. Kolejnymi atutami, które sprawiły, że zakup Foreo ISSA Pro Set okazał się strzałem w dziesiątkę, były prostota oraz wodoodporność. Z reguły przyrządy tego typu trzymane są w kabinie prysznicowej, przez co inne szczoteczki musiały leżeć na zewnątrz. W wypadku tej szczoteczki sonicznej, nie trzeba się martwić tym problemem. Jest ona szczelna, nie miała żadnych problemów pod prysznicem ani pod bieżącą wodą. Jeśli chodzi o użytkowość, to bardzo odpowiadała nam intensywność na poziomie 5 z 8 możliwych. Jeden prosty ruch i szczoteczka bez żadnego problemu włączała się w zapamiętanym wcześniej programie.

Dlaczego Foreo ISSA Pro Set to zestaw ze szczoteczką, która uważana jest za jedną z najlepszych?

Według własnych doświadczeń z tym urządzeniem, można śmiało stwierdzić, że to wszystko możliwe było dzięki zaplanowanej i bardzo dobrze wykonanej robocie szwedzkich specjalistów od z firmy Foreo. Upewnili się oni, że technologia wykorzystana w ich produkcie zapewnia najlepszą jakość czyszczenia zębów, ich wybielanie oraz oczywiście możliwość korzystania z produktu przez osoby, które mają problem z dziąsłami?

Czy ISSA PRO od Foreo jest najlepszą szczoteczką Soniczną ?Jak to jest możliwe? To wszystko dzięki technologii sonic pulse, stosowanej przez inne firmy od ponad dekady, ale dopracowanej do perfekcji przez Szwedów. Jak ten system działa? Bardzo prosto. Sonic pulse to nic innego jak pulsacje soniczne, które docierają do każdego zakątka w naszej jamie ustnej. Jak to dokładnie działa?
Zwykłe szczoteczki manualne lub elektryczne muszą dotknąć powierzchni zęba, aby pozbyć się nagromadzonego kamienia nazębnego czy płytkę nazębną. Dlatego trudniej dostępne miejsca nigdy nie zostaną wyczyszczone w wystarczający sposób. Wyobraźcie sobie różnicę między skutecznością zwykłej ręcznej szczoteczki i elektrycznej. Teraz pomnóżcie to dwukrotnie i takie rezultaty otrzymacie przy szczoteczce sonicznej. Technologia Sonic Pulse nie musi dotykać każdego miejsca, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Pulsująca technologia musi jedynie zbliżyć się do każdego miejsca na odległość 2-4 mm. Na początku sam w to nie wierzyłem, ale wystarczyło dosunąć szczoteczkę do dziąseł, abym poczuł delikatne ich masowanie. Technologia ta usuwa ogromne ilości zanieczyszczeń nie tylko z naszych zębów, ale również z naszych dziąseł i pozostałej części jamy ustnej. To właśnie dzięki tej technologii moje zęby wybielały, dziwny posmak z ust zniknął, a pojawiło się uczucie świeżości.

A co z wadami?

Jak to często bywa, wszyscy szukają drugiego dna wszędzie, ale to i dobrze. Pewnie zastanawiacie się czy urządzenie to ma jakieś wady? Otóż najważniejsze elementy, na które większość z was zwraca uwagę, to z pewnością nie są wady. Jednakże, podczas tego miesiąca napotkałem się na kilka rzeczy, które nie do końca mi odpowiadały. Producent chwali się ergonomicznym chwytem oraz wygodną główką, która dostanie się wszędzie. O ile dostaje się ona wszędzie, nie jest ona ani wygodna, ani mała, przez co, przynajmniej mi, sprawiała na początku trochę problemów. Dla niektórych potencjalnych kupujących wadą może być także dość wysoka cena, ale porównując zalety i wady tego produktu jest to zdecydowanie produkt wart swojej ceny.

Podsumowanie recenzję Foreo ISSA PRO

Nie licząc mało poręcznego uchwytu, który mi osobiście nie odpowiada, jest to jak najbardziej bardzo dobrze skonstruowana szczoteczka, która poza tymi malutkimi mankamentami spełnia swoje zadanie. Uważamy również, że powolutku będzie ona znosiła z piedestału szczoteczki elektryczne, aż w końcu stanie się liderem i pierwszym wyborem każdej osoby, gdyż pomimo ogromnych wydatków, jest to zdecydowanie zakup na lata. Dzięki półrocznemu ładowaniu, corocznej wymiany główki i dwóch różnych gwarancji, dostajesz pewny produkt, który wystarczy na lata użytkowania, który przewyższa rezultatami wszystkie inne rodzaje szczoteczek do zębów. Jest to wysoka półka produktu, na naprawdę wysokim poziomie, którą my zdecydowanie polecamy w zakupie, gdyż jeśli chodzi o czyszczenie zębów, dziąseł czy języka, to ani razu nas nie zawiodła.Opakowanie na szczoteczkę soniczna ISSA PRo Set